Serenity ™ Geelkapslid

doTERRA Serenity Rahustav kompleks on unikaalne kombinatsioon lavendli õlist ja looduslikest taimeekstraktidest pakendatuna vegan geelkapslisse, mis aitab sul saada värskendava une, tundmata end järgmisel päeval uimase või unisena. doTERRA Serenity ™ Restful Complex Softgels sisaldab palju uuritud, rahustavate omadustega lavendli eetrlikku õli ja L-teaniini koos melissi, kannatuselille ja kummeliga, mis õrnalt soodustavad lõõgastumist ja uinumist.

Peamised kasutegurid:

  • Leevendab aeg-ajalt esinevat unetust
  • Soodustab tervislikku lõõgastumist ja und
  • Aitab saada värskendava une, jätmata sind järgmisel päeval uniseks või uimaseks
  • Aitab muuta magama jäämise lihtsamaks
  • Aitab kaasa rahulikumale unele
  • Rahustab närvisüsteemi
  • Aitab vähendada stressi

Tootekirjeldus:

Ekspertide arvates peaks täiskasvanud inimene magama 7-8 tundi igal öösel. Kahjuks 33% kogu Ameerika inimestest ei saavuta seda soovitud normi ning umbes üks igast viiest täiskasvanust on kogenud aeg-ajalt esinevat unetust või raskusi magama jäämisel. Korralikult välja magamata jäämine võib viia paljude terviseriskideni ning paneb tohutu koorma praktiliselt igale elundisüsteemile. Piisava une puudus mõjutab kaalulangetamise võimet, normaalkaalu säilitamise võimet, mõjutab meie enesetunnet, õpivõimet ja käitumist. Sellel on negatiivne mõju südameveresoonkonna süsteemile ja üldisele heaolule, mõjutab reaktsioonikiirust ning sellega seoses häirib tähelepanuvõimet ka autoga sõitmisel. Piisav uni on peamine, mis tagab nii vaimse kui füüsilise taastumise igapäevastest kohustustest. Kvaliteetne uni on eluliselt tähtis keha naturaalselt taastumiseks ja kosutamiseks ning kuidas end tunned igapäevaselt.
Maailmas on palju soovitusi, perekonnaretsepte, tooteid ja toidulisandeid, mis väidavad aidata. Siiski, mis meetod aitab ühele, ei pruugi olla samasugust mõju teisele. Nüüd on meil lahendus, milles on koos nii ajalooliselt tõestatud koostisosad kui parima moodne teadus.

Kasutussoovitused:

1-2 geelkapslit enne magama minemist.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/US/