Slim & Sassy® närmiskumm

32tk

Slim & Sassy ainevahetust reguleeriv närimiskumm on veel üks suurepärane võimalus, kuidas seda imelist eeterlike õlide segu oma igapäevarutiini lisada.

Tootekirjeldus:

Slim & Sassy ainevahetust reguleeriv õlisegu aitab päeva jooksul hakkama saada isudega, samal ajal toetades tervislikku ainevahetust. Igas tükis suhkruvabas närmiskummis on üks tilk Slim & Sassy eeterlike õlide segu. Slim & Sassy ainevahetust reguleeriv närimiskumm on suurepärane võimalus, kuidas igapäevaselt kasutada seda imelist eeterlike õlide segu.
Slim & Sassy segu sisaldab greipi, sidrunit, piparmünti, ingverit ja kaneeli. Tarvitades seda närimiskummi ning kombineerides tervislikku toitumist ja treeningut, võib Slim & Sassy ainevahetust reguleeriv segu aidata saavutada sinu kaalujälgimise eesmärgid.

Peamised kasutegurid:

  • Soodustab tervislikku ainevahetust.
  • Aitab isusid kontrollida.
  • Suhkruvaba, naturaalsete magusainetega.
  • Igas nätsus on üks tilk Slim & Sassy õlisegu.
  • Maitse kestab kaua.

Teised koostisosad:

Sorbitool, närimiskummialus, Slim & Sassy õlisegu (greibi koore õli, sidruni koore õli, piparmündi taime õli, ingveri juure õli, kaneeli koore õli), ksülitool, isomalt suhkur, maltodekstriin, magneesiumstearaat, stevia, sidrunhape, mentool.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/US