ZenGest Geelkapslid

doTERRA ZenGest(DigestZen) Geelkapslid 60tk

Tootekirjeldus:

Tänu dōTERRA DigestZen™-i geelkapslitele saad mugaval ja lihtsal viisil tunda patenteeritud DigestZen/ZenGest™-i toetava segu kasutegureid. Iga taimne geelkapsel sisaldab 120 mg tuntud ja usaldusväärset DigestZen/ZenGest-i– hästi tuntud õlisegu, mis parandab teie seedimist. DigestZen/ZenGest-i segu sisaldab unikaalset kombinatsiooni ingveri-, piparmündi-, köömne-, aniisi-, koriandri-, estragoni- ja apteegitilliõli, mis kõik soodustavad seedimist ning aitavad vabaneda loomulikul viisil ebamugavustundest kõhus. DigestZen-i geelkapslid on ideaalsed käigu pealt tarbimiseks ja neile, kes soovivad lihtsat viisi DigestZen/ZenGest-i eeterlike õlide segu tarvitamiseks.

Peamised kasutegurid:

  • Võib aidata leevendada kerget kõhuvalu.
  • Võib leevendada seedehäireid.
  • Soodustab tervet seedimist.

Koostisosad: Ingverijuur, piparmünditaim, köömneseemned, korandriseemned, aniisivili/-seemned, estragonivili/-seemned, apteegitilliseemned.
Teised koostisosad: neitsioliiviõli, GMO-vaba maisitärklis, glütseriin, karrageenan, maltitool, puhastatud vesi.

Kasutussoovitused:

Võta 1 või rohkem geelkapslit vastavalt vajadusele.

Tasub teada:

Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pea eelnevalt nõu raviarstiga. Hoiusta jahedas ning kuivas kohas.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada doTERRA konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/US