DigestTab®

Närimistabletid 100 tk

DigestZen(ZenGest) on populaarne doTERRA õlisegu oma seedimist soodustava, aeg-ajalt esineva maoärrituse leevendamist ja üleüldist seedimise head tervist toetavate omaduste poolest. See suurepärane segu on nüüd saadaval närimistabletina. DigestTab on kaltsiumkarbonaat tablett, koos DigestZen seguga, et tuua seedimissüsteemile kõik kasutegurid- seedimist toetavad õlid ning hapet neutraliseeriv kaltsiumkarbonaat.

Peamised kasutegurid:

  • Koostatud spetsiaalselt inimestele kellel on tundlik magu.
  • Seedetrakti toetav kaltsiumkarbonaat kombineerituna eeterlike õlidega sellistest taimedest nagu ingver, piparmünt, koriander, aniis ja köömen, mis on traditsionaalselt teada rahustava toimega seedetraktile.
  • Unikaalne ja võimas segu naturaalsetest koostisosadest, mõeldud leevendamaks kõrvetisi, seedehäired ning aidates kaasa seedetrakti üldisele tervisele.
  • Leevendamaks kõrvetisi ja aeg-ajalt esinevat maoärritust, võta närimistablette koos söögiga või söögikordade vahel.
  • Aitab leevendada aeg-ajalt esinevat maoärritust.
  • Aitab vabaneda maomahla ülihappesusest tekkinud kõrvetiste puhul, vähendab röhatusi ja täiskõhutunnet.

Tootekirjeldus:

- Kaltsiumkarbonaat
Looduslik mineraal- kaltsiumkarbonaat (söödakriit) aitab tasakaalustada mao üihappesust. Leevendab ärritatud magu, kõrvetisi ja vähendab kõhupuhitust. See spetsiaalselt disainitud kaltsiumkarbonaat sisaldab vähem kriiti kui teised turul olevad toooted ning on lihtsamini näritav ja allaneelatav.

- DigestZen(ZenGest) etterlike õlide segu
Selles unikaalses segus olevad ingver, apteegitill ja koriander aitavad leevendada aeg-ajalt esinevat ebameeldivustunnet kõhus, merehaigust ja seedehäireid, samal ajal kui piparmünt, aniis, köömen ja estragon toetavad seedimist ja tervisliku seedetrakti toimimist. DigestZen on looduslik, tervislik ning õrn moodus leevendada maoärritust ning korrastada seedesüsteemi.

Kasutusvõimalused:

Vastavalt vajadusele närida 1 tablett, kuni 6 korda päevas koos söögiga või söögikordade vahel.

NB! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada koos teiste maohapet vähendavate toodetega. Retseptiravimeid tarvitades konsulteeri enne närimistablettide võtmist oma arstiga.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/US/