On Guard Sanitizing Mist

dōTERRA On Guard desinfitseeriv sprei
27 ml

dōTERRA On Guard desinfitseeriv sprei puhastab käed bakteritest ja mustusest. Niisutav koostisvalem ei kuivata nahka ning puhastab käsi efektiivselt, samal ajal pakuvad On Guard segus olevad CPTG® puhtad eeterlikud õlid tujutõstvat,
vürtsikat -tsitruselist aroomi.

Tootekirjeldus:

Me kõik teame dōTERRA On Guard eeterliku õlisegu kaitsvat võimet ja tema mõjust sooritada väiksemaid imesid, mis aitavad meie peresid ning kodusid kaitsta keskkonnast tulenevate ohtude eest. Olles liikvel, soovime, et dōTERRA On Guard oleks kasutusvalmis käepärases, mugavas ning kergesti kasutatavas vormis. Teisisõnu, mõnikord soovime, et meil oleks desinfitseerija, millesse on lisatud dōTERRA On Guard õlisegu kõikide tema kasuteguritega CPTG puhaste eeterlike õlide näol. Nüüd ongi lisandunud meie tootevalikusse dōTERRA On Guard desinfitseeriv sprei.
dōTERRA On Guard desinfitseeriv sprei puhastab käsi, eemaldades nahalt 99.9 % bakteritest ja muudest mikroobidest, seda tänu ekstreemselt peenikesele ja kiiresti kuivavale pihustusudule. Toode on segatud naturaalse õuna ekstraktiga, mis tagab niisutava koostise, ei kuivata nahka ning jätab käed pehmeks ja siledaks. dōTERRA On Guard segu metsiku apelsini, nelgi, kaneeli, eukalüpti ja rosmariini CPTG puhaste eeterlike õlidega pakub meeliülendavat tsitruselist-vürtsikat aroomi ning tema kaitsvaid omadusi. Naturaalsel teel saadud aktiivne koostisosa- USP sertifitseeritud etüülalkohol annab spreile antiseptilised omadused, et efektiivselt käsi puhastada ja ennetada bakterite levikut. Käte desinfitseerimine mugava spreiga on ideaalne reisidel, koolis, tööl ning muidu ringi liikuvale perele.

Peamised kasutegurid:

  • Tapab 99,9% mikroobidest ja bakteritest.
  • Niisutuse jaoks on lisatud õuna ekstrakti.
  • On Guard kaitsev õlisegu pakub meeliülendavat tsitruselist- vürtsikat aroomi.
  • Mugavas suuruses reisile või muidu ringi liikudes kaasa võtmiseks.
  • Desinfitseeri sellega käsi kui oled kasutanud jõusaalivarustust, pärast uksekäepidemete katsumist või pärast ostukäru kasutamist jne.
  • Puhasta sellega käsi, kui pole käepärast vett ega seepi.

Koostisosad:

  • Aktiivsed koostisosad: Etüülalkohol 64%
  • Mitteaktiivsed koostisosad: vesi, õunaekstrakt, glütseriin, eükalüpti lehe õli, apelsini koore õli, nelgi punga õli, kaneeli lehe õli, kaneeli koore õli, rosmariini lehe õli, sidrunhape.

Kasutussoovitused:

Enne kasutamist raputa põhjalikult. Pritsi 1-2 korda otse kätele, hõõru kokku kuni käed on kuivad.

Ettevaatustabinõu:

Tuleohtlik. Hoia eemal leegist, sädemetest või üle 40° C temperatuurist. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Väldi kokkupuudet silmadega. Punetuse või ärrituse tekkides lõpeta kasutamine ja konsulteeri arstiga. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Rohkemate ettevaatusabinõude kohta leiab infot pudeli sildilt.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: https://www.doterra.com/US/