Slim & Sassy® Softgels

Slim & Sassy® geelkapslid
90 tk

Slim & Sassy ainevahetust reguleeriva segu geelkapslid sisaldavad dōTERRA patendeeritud Slim & Sassy (Smart & Sassy) eeterlike õlide segu mugavas geelkapslis, aitamaks saavutada sinu kaalu reguleerimise eesmärke tervislikul ja naturaalsel moel. Maitsev Slim & Sassy segu sisaldab eeterlikke õlisid, mis aitavad tühja kõhu tunde reguleerimisel terve päeva jooksul, samal ajal kiirendades ainevahetust ning luues positiivset meeleolu.

Tootekirjeldus:

Slim & Sassy segu sisaldab greibi ja sidruni eeterlikke õlisid, mõlema õli kõrge limoneeni sisaldus aitab puhastada keha, samal ajal piparmünt soodustab seedimist ja aitab vähendada isusid. Lisaks toetavad ingver ja kaneel tervisliku seedesüsteemi ja ainevahetuse toimimist. Kombineerides tervisliku toitumise ja liikumise Slim & Sassy ainevahetust reguleeriva seguga võid saavutada oma ideaalkaalu eesmärgid ning hoida tervislik kaal kogu eluks. Slim & Sassy geelkapslid on ideaalsed neile, kes on pidevas liikumises või neile, kes tahavad kiiret ja mugavat viisi kuidas Slim & Sassy eeterlike õlide segu tarvitada.

Kasutusvõimalused:

Võta 3-5 geelkapslit päeva jooksul vastavalt vajadusele.

Põhilised koostisosad ja omadused:

  • Greibi koor- pakub puhastavaid ja toksiine eemaldavaid kasutegureid.
  • Sidruni koor- toimib naturaalse puhastajana ning abistab seedimist.
  • Piparmündi taim- aitab näljast tulenevaid isusid kontrolli all hoida.
  • Ingveri juur- võib aidata toetada tervsilikku seedimist.
  • Kaneeli koor- toetab tervislikku ainevahetuse funktsiooni.

Teised koostisosad:

GMO-vaba maisitärklis, glütseriin, karrageen vetikatest, maltitool, puhastatud vesi.

NB! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui oled rase, imetad või viibid arsti järelvalve all, siis konsulteeri enne kasutamist oma arstiga. Säilita jahedas ning kuivas kohas.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viide: https://www.doterra.com/US/