Zendocrine® Softgels

Zendocrine geelkapslid
60 geelkapslit

Patendeeritud Zendocrine geelkapslid toetavad keha loomulikku detoksifitseerimist, segu koostises on mandariini, rosmariini, geraaniumi, kadakamarja ja koriandri eeterlikud õlid.
Zendocrine segu aitab puhastada keha mürkidest ja vabadest radikaalidest, mis aeglustavad organismi loomulikke süsteemide toimimist, jättes kehale raske ja surutud tunde.

Tootekirjeldus:

See võimas segu kombineerib endas rosmariini, koriandrilehed ja kadakamarja, sest neil on teada mürkidest puhastavad ja maksa toetavad omadused; samal ajal kui mandariin ja geraanium omavad puhastavat efekti soovimatute ainete vastu kehas. Oled sa reisimas või kiirustad igapäeva toimetustel, mugavad geelkapslid pakuvad kiiret ja lihtsat võimalust tarvitada Zendocrine eeterlike õlide segu.

Kasutusvõimalused:

  • 1 geelkapsel 2-3 korda päevas vastavalt vajadusele.

Põhilised koostisosad ja omadused:

  • Mandariini koor- rikkalik limoneeni allikas, mis on tuntud oma puhastavate omaduste poolest.
  • Rosmariini leht/õis- toetab tervislikku maksafunktsiooni.
  • Geraaniumi taim- toetab keha võimet vabaneda mittevajalikest ainetest.
  • Kadakamari- toetab tervislikku neerufunktsiooni.
  • Koriandrilehed- toetab keha loomulikku võimet vabaneda toksiinidest.

Teised koostisosad:

Extra neitsi oliiviõli, GMO vaba maisitärklis, glütseriin, karrageen, maltitool, puhastatud vesi.

Hoiatus:

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui oled rase, imetad või viibid arsti järelvalve all, siis konsulteeri enne kasutamist oma arstiga. Säilitada jahedas ning kuivas kohas.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viide: https://www.doterra.com/US/