On Guard® Natural Whitening Toothpaste

dōTERRA On Guard® naturaalne valgendav hambapasta 125g

dōTERRA On Guard valgendav hambapasta on naturaalne ja fluoriidivaba lahendus aitamaks puhastada hambaid, vähendada hambakattu ning valgendada hambaid õrnade poleerivate osakestega.

Tootekirjeldus:

dōTERRA fluoriidivaba naturaalne valgendav hambapasta seob endas dōTERRA On Guard patendeeritud õlisegu kaitsvad kasutegurid ning teisi looduslikke koostisosasid, mis aitavad hambaid puhastada, vähendada hambakattu ja valgendada hambaid õrnade poleerivate osakestega. dōTERRA On Guard segu metsikust apelsinist, nelgist, kaneelist, eukalüptist ja rosmariini eeterlikest õlidest pakuvad lisapuhastuse efekti. Lisatud eeterlikud õlid nagu piparmünt ja talihali, ning looduslik magustaja -ksülitool annavad dōTERRA On Guard valgendavale hambapastale värskendavalt unikaalse kaneeli-mündise maitse, mis jätab hingeõhu ja hambaharja värskeks ning puhtaks kogu päeva jooksul.

Peamised kasutegurid:

  • Patendeeritud On Guard eeterlike õlide segu metsikust apelsinist, nelgist, kaneelist, eukalüptist ja rosmariinist puhastab ja värskendab hingeõhku.
  • Mürri eeterlik õli on rahustav suule, igemetele ja kurgule.
  • Piparmündi eeterlik õli kombineeritud dōTERRA On Guard õliseguga jätab hingeõhule värske kaneeli-mündi aroomi.
  • Kaltsiumhüdroksüapatiit- kliiniliselt tõestatud, et toetab tugevaid ja terveid hambaid.
  • Naturaalne magustaja ksülitool maitseb hästi, samal ajal aidates hambaid ja igemeid puhtana hoida.
  • Hüdreeritud ränidioksiid on naturaalne poleerija, mis aitab eemaldada hambakivi ja plekke, kuid on piisavalt leebe, kahjustamata hambapinda.

Kasutussoovitused:

Peale hammaste niiditamist, kanna herne suurune kogus niiskele hambaharjale. Harja õrnalt kuid põhjalikult, soovitatavalt alati peale söömist, hommikul ning õhtul, või kasuta nagu sinu hambaarst soovitab. Paremate tulemuste saavutamiseks kasuta peale harjamist suuvett: klaasi vee kohta lisa 1 tilk On Guard õlisegu. Loputa põhjalikult suud minuti jooksul.

Tasub teada:

Kasuta vaid ettenähtud eesmärgil. Hoia lastele kättesaamatus kohas.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada dōTERRA konsultandiga.

Viited: https://media.doterra.com/