On Guard® Foaming Hand Wash

dōTERRA On Guard® kätepesuvaht 473ml

On Guard kätepesuvaht on õrn ning tervislik alternatiiv karmide koostisosadega seepidele, mis võivad tundlikku nahka kuivatada ja ärritada.

Tootekirjeldus:

Rikastatud dōTERRA CPTG sertifitseeritud puhaste terapeutilise eeterlike õlide jõuga, pakub dōTERRA On Guard kätepesuvaht oma populaarseima eeterlike õlide segu kaitsvaid omadusi. dōTERRA On Guard vahutav kätepesuvahend puhastab ning pehmendab käsi, samal ajal saad nautida meeli erguatavat aroomi eeterlikest õlidest, mis jätavad su puhtad käed lõhnama värskelt ja tsitruseliselt.

Peamised kasutegurid:

  • Õrnad toimeained puhastavad ja pehmendavad nahka kogu päeva jooksul nii, et ei kuivata ega ärrita õrna nahka.
  • dōTERRA On Guard kätepesuvaht on pH tasakaalustatud kaitsmaks naha õrna niiskusbarjääri.
  • dōTERRA On Guardi segu tsitruseline ja vürtsikas aroom elavdab meeli nii toote kasutamise ajal kui ka peale seda.
  • dōTERRA On Guardi eeterlike õlide segu jõud võimendab puhastamisviisi ning viib selle kõrgemale tasemele võrreldes muude sarnaste toodetega.

Kasutussoovitused:

Pumpa dōTERRA On Guard kätepesuvahu pumppudelit 1-2 korda, hõõru saadud vaht laiali sooja veega, loputa korralikult.

NB! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Väldi kontakti silmade ja katkise nahaga. Säilita jahedas, kuivas kohas otsese päikesevalguse eest varjatult.

Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada dōTERRA konsultandiga.

Viited: https://www.doterra.com/