On Guard Cleaner Concentrate

dōTERRA On Guard® puhastuskonsentraat 355ml

Tootekirjeldus:

dōTERRA On Guard puhastuskonsentraat on loodud kasutamiseks kui ideaalne naturaalne puhastaja. Toode on rikastatud patendeeritud On Guard eeterlike õlide seguga, milles on metsiku apelsini, nelgi, kaneeli, eukalüpti ja rosmariini CPTG puhtad eeterlikud õlid, mis pakuvad looduslikku kaitset teatud keskkonnafaktorite eest, samal ajal parendades vahendi puhastuse võimet. See võimas eeterlike õlide segu on kombineeritud taimsete osadega, mis pakuvad toksiinidevaba ja biolagunevat viisi puhastamaks ja eemaldamaks halbu lõhnu turvaliselt nii keskkonnale kui ka meie lähedastele. dōTERRA On Guard puhastuskonsentraadi mitmeotstarbelised võimalused loovad temast perfektse vahendi puhastamaks raskesti puhastatavaid pindu köögis, vannitoas või mis tahes ruumis ning tagades puhta ja tujutõstva aroomi.

Peamised kasutegurid:

  • Patendeeritud On Guard segu metsiku apelsini, nelgi, kaneeli, eukalüpti ja rosmariini CPTG eeterlikest õlidest pakub naturaalset kaitset jättes ümbritsevad alad puhtaks ja ohutuks.
  • Taimedest saadud pindaktiivsed ained parandavad puhastusprotsessi ning samal ajal aitavad kaasa loomaks toote, mis on turvaline sulle, sinu perele ja keskkonnale.
  • Pole lisatud säilitusaineid, toode on loodud pakkumaks efektiivset kodu puhastusvahendit, mis on tervisele ohutu.

Kasutussoovitused:

  • Mitmeotstarbeline puhastaja: Sega 2 spl konsentraati umbes 700ml veega.
  • Vannitoad: Sega 3 spl konsentraati umbes 700ml veega.
  • Nõud: Sega 3 spl konsentraati 3,7l veega.
  • Raskesti eemaldatavad plekid: lisa konsentraat otse plekile ning lase seista.
  • Väldi puhtal kujul konsentraadi sattumist täispuit põrandatele ja looduslikele kividele!
  • Kasuta toodet vaid etteantud eesmärgil koduse puhastajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Puhastusvahendi silma sattumise korral loputada rohke veega.

Koostisosad:

Aqua (Water), Polysorbate 20, Decyl Glucoside, Disodium 2-Sulfolaurate, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate, Cetyl Betaine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citrus sinensis (Wild Orange) Peel Oil Expressed, Eugenia caryophyllus (Clove) Bud Oil, Cinnamomum zeylancium (Cinnamon) Leaf Oil, Cinnamomum zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Eucalyptus globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Oil

Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada dōTERRA konsultandiga.

Viited: https://media.doterra.com/