Pb Assist®+

Probiootiline kaitsekompleks
30 taimse kattega kapslit

Tootekirjeldus:

Pb Assist+ on patendeeritud segu prebiootilistest kiudainetest ja 6-tüvega probiootilistest mikroorganismidest unikaalses topeltkihiga taimses kapslis. Kapslis on 6 miljardit elujõulist aktiivset probiootilist rakukultuuri ning lahustuvat prebiootikumi- fruktooligosahhariidi, mis aitavad kaasa sõbraliku bakterikeskkonna kasvule. Ajalise lahustuvusega topeltkihiga kapslid on disainitud kaitsmaks õrnasid probiootikumikultuure maohappe eest. Pb Assist+ pakub unikaalset, turvalist ning efektiivset viisi kuidas kätte saada probiootikumide kasutegurid seede- ja immuunsüsteemi toetuseks.
Seedetrakt on umbes 8 m pikk ning vastutab söödava toidu seedimise ning toitainete imendamise eest, samal ajal aidates eemaldada jääkaineid kehast. Peale nende väga tähtsate ülesannete vastutab seedetrakt, eriti soolestik, veel tähtsate immuunfunktsioonide eest kehas. Terve soolestik on väga tähtis optimaalseks seedefunktsiooniks ja ja immuunsüsteemi toeks.

Peamised kasutegurid:

  • Aitab kaasa kasulike bakterite positiivsele tasakaalule ja kiirele levimisele.
  • Aitab hoida tervisliku soolestiku mikrofloora tasakaalu.
  • Toetab seede- ja immuunsüsteemi tervislikku funktsioneerimist.
  • Toetab seedetrakti tervist, eriti soolestikku ja käärsoolt.
  • Aitab toetada optimaalset ainevahetust ja toidu imendumist.

Kasutussoovitused:

Võta 1 topeltkihiga kapsel 3x päevas koos toiduga 10 päeva igas kuus, et aidata sõbralike bakterite tasakaalu tekkimisele seedekeskkonnas. Võib kasutada tihedamini ja pikema perioodi vältel, kui seedekeskkond on kompromiteeritud seedestressorite poolt. Pb Assist+ -i on hea kasutada reisimise ajal seedeimmuunsuse tugevdamiseks, tarvitades korra päevas aeg-ajalt esineva seedesüsteemi ebamugavustunde korral.

Alustades kapslite võtmist võib mõni inimene kogeda alguses muutust oma seedesüsteemi töös. Enamusele inimestele on sümptomid leebed ja peaksid kaduma paari päeva jooksul. Rasedad ja mõne teatud meditsiinilise seisundiga inimesed peaksid oma raviarstiga eelnevalt konsulteerima. Ära kasuta, kui toote purk on saabudes avanenud või kapsel purunenud. Kuigi Pb Assist+ topeltkihiga kapslid ei vaja külmkapis hoidmist, on siiski soovitatud, et avamata purki säilitatakse kuivas, jahedas kohas ning juba avatud purki hoitakse võimalusel külmkapis.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada dōTERRA konsultandiga.

Viited: https://www.doterra.com