Black Spruce - Must Kuusk

Picea mariana
5ml eeterlik õli

Peamised kasutegurid:

  • Nahale rahustava toimega
  • Soodustab lõõgastumist ja rahulikkust
  • Leevendab väiksemaid nahaärritusi

Aroomi kirjeldus: Palsamjas, roheline, puuviljane, puidune

Ekstraheerimismeetod: Aurudestillatsioon

Peamised keemilised komponendid: bornüülatsetaat, alfa-pineen, kamfeen, δ-3-kareen

Tootekirjeldus:

Must Kuusk – Ameerika põliselanikud kasutasid taime naha tervise heaks ning vaimse tervistumise ja puhastumise rituaalides – on võimsa puu eeterlik õli. Picea mariana okastest ja okstest destilleeritud musta kuuse eeterlik õli sisaldab palju keemilist ainet nimega bornüülatsetaat, mis soodustab lõõgastumist ja rahulikku enesetunnet. Alustage päeva rahustavalt mõjuva musta kuuse õliga, mis sobib nii nahale kandmiseks kui ka aroomina kasutamiseks. Pärast pingutavat treeningut või kui keha vajab naha kaudu hoolitsust, masseerige musta kuuse õli koos baasõliga naha sisse, nautides rahustavat ja hellitavat massaaži. Määrige kaela tagaosale kogu päeva jooksul, et soodustada kooskõla- ja tasakaalutunnet.

Kasutussoovitused:

  • Pärast pingutavat tegevust segage 1–2 tilka musta kuuse õli fraktsioneeritud kookosõliga ja masseerige naha sisse, nautides selle rahustavat toimet.
  • Kasutage paikselt väiksema nahaärrituse leevendamiseks.
  • Lisage näonaha niisutajale vistrike tekke vähendamiseks ning naha hoidmiseks puhta ja tervena.

Peamised kasutusmeetodid:

  • Difusioon: Pange üks-kaks tilka endale sobivasse lõhnahajutisse.
  • Paikne kasutus: Massaažiks segage viis tilka 10 ml baasõliga. Vannitamiseks segage viis tilka 5 ml baasõliga. Lõhnastamiseks segage üks tilk 10 tilga baasõliga.

Tasub teada:

Võib esineda naha tundlikkust. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pea eelnevalt nõu raviarstiga. Vältida tuleb kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: media.doterra.com/