Breathe kurgupastillid

Breathe respiratory drops

Kasutusvõimalused:

  • Täiskasvanud ja üle 5 aastased lapsed- 1 komm iga paari tunni tagant vastavalt vajadusele.
  • Alla 5 aastased lapsed- konsulteeri oma raviarstiga.

Tootekirjeldus:

Breathe on eeterlike õlide segu, mis koosneb sidruni, piparmündi, eukalüpti ja kardemoni eeterlikest õlidest. Hingamisteede probleemid põhjustavad hulgaliselt ebameeldivusi ja neid on keeruline leevendada. Breathe on täiesti naturaalne segu hoolikalt valitud eeterlikest õlidest ning kurgukommidena on neid vajadusel väga lihtne tarbida.
Sidruni, piparmündi, eukalüpti, tüümiani, melissi ja kardemoni eeterlikud õlid aitavad hingamisteid puhastada ja rahustada.

Koostis:

Orgaaniline aurustatud suhkruroo mahl, orgaaniline pruuni riisi siirup, sidruni eeterlik õli, piparmündi eeterlik õli, kardemoni eeterlik õli, eukalüpti eeterlik õli, tüümiani eeterlik õli, melissi eeterlik õli.

Kasutussoovitused:

Võtta vastavalt vajadusele, et hingamisteid ning kurku rahustada ja puhtana hoida.

Tasub teada:

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pidada nõu raviarstiga.

Sobib kokku:

Breathe ning On Guard eeterlike õlide segu

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterratools.com/documents