DoTerra toodete ja elustiili tugigrupp

Allpool leiad nimekirja nõustajatest, kes pakuvad tuge doTerra elustiili ja toodete kasutamise kohta nii oma kodukohas kui ka üle Eesti ja väljaspool Eestit.
Vali endale tugiisik kas elukoha või naeratuse järgi ja võta julgesti ühendust!
Aromaatsete vestlusteni!


Piia Mäesaar
piiamaesaar@gmail.com
mydoterra.com/piia/#/
Tartu


Leili Sinilill
doterra.lily@gmail.com
mydoterra.com/december108/#
Tartu, Elva


Ljudmila Hallik
ljudmila.hallik@gmail.com
mydoterra.com/ljudmilahallik/
Tartu


Anu Juurik
jadee963@gmail.com
mydoterra.com/anujuurik/#/
Võru


Riin Kullasepp
riin.kullasepp@gmail.com
mydoterra.com/riinkullasepp
Tartu


Kaie Päike
kaie.paike@mail.ee
mydoterra.com/kaie
Tartu


Tiiu Lumberg
tiiulumberg@gmail.com
mydoterra.com/tiiulumberg/#/
Tallinn, Hiiumaa


Helin Härtsmann
helinhartsmann@gmail.com
mydoterra.com/helinhartsmann/#/
Tartu


Terje Otsatalu
terje.otsatalu@mail.ee
mydoterra.com/terjeotsatalu/#/
Võru


Merit Männamaa
meritseer@gmail.com
mydoterra.com/meritseer
Pärnu


Margit Kaldmets
doterra.eesti@gmail.com
mydoterra.com/margit/#/
Tartu


Reili Gomez
reiligomez@hotmail.com
mydoterra.com/wiseliving/#/
Ameerika läänerannik


Kerly Õim
kerly.oim@gmail.com
mydoterra.com/kerly777
Tartu, Jõgevamaa, Valgamaa


Helina Lakk
helina.lakk@gmail.com
mydoterra.com/helinalakk
Lääne- Virumaa, Ida- Virumaa, Tallinn


Kristina Karama
kristina.oiov@gmail.com
mydoterra.com/kristinaoiov/#/
Tartu, Põlvamaa


Maie Koitmäe
maie.koitmae1@gmail.com
mydoterra.com/maiekoitmae/
Tartu vald


Katrin Eensalu
eensalukatrin@gmail.com
mydoterra.com/katrineensalu
Pärnu, Paide ja Türi


Anne Toots
anneparli@hot.ee
mydoterra.com/annetoots/#
Tartu


Siiri Vimberg
siiri.vimberg@gmail.com
mydoterra.com/siirivimberg
Pärnu


Piret Klein
piretklein@gmail.com
mydoterra.com/piretklein/#/
Tallinn


Claire Pullinen
claire@crystalclairelight.com
mydoterra.com/crystalclaire/#/
Tallinn


Kärt Lumiste
kkubarsepp@hotmail.com
mydoterra.com/klumiste/#/
Saku, Harjumaa


Agne Guthan
agne.guthan@gmail.com
mydoterra.com/agneguthan
Tartu, Tallinn


Maris Rist
marisrbn@gmail.com
mydoterra.com/marisrist/#/
Tallinn


Ene Prants
leenu158@gmail.com
mydoterra.com/eneprants/#/
Otepää, Valgamaa, Viljandi


Ene Riis
ene@oesel.edu.ee
mydoterra.com/eneriis/#/
Saaremaa, Muhu


Valentina Toropova
gevale@hot.ee
mydoterra.com/gevale
Tartu


“Amira” Kersti Dennis
amira@amirasbelly.com
doterra.com/US/
Ameerika läänerannik


Kadi Buhharin
kadibuhharin@gmail.com
mydoterra.com/kadibuhharin/
Tallinn


Aura Alas
aura.alas3@gmail.com
mydoterra.com/auraalas
Tallinn, Viimsi, Haapsalu


Anu Int
anuintanu@gmail.com
mydoterra.com/anuint
Lääne-Virumaa, Jõgeva


Aive Roots
aive.roots@gmail.com
mydoterra.com/aiveroots/
Tartu, Põlva, Võru


Maris Talu
maris.v13@gmail.com
www.mydoterra.com/maristalu/#/
Pärnu


Laine Saul
lainesaul59@gmail.com
www.mydoterra.com/lainesaul/#/
Kesk-Eesti


Eva Kuusk
eva@elukeskne.ee
www.mydoterra.com/evakuusk
Tallinn, Läänemaa


Kaidi Truus
kaidi.truus@gmail.com
mydoterra.com/kaiditruus
Pärnu, Tartu


Monika Tamm
monika.tamm@hotmail.com
mydoterra.com/monikatamm
Tallinn


Ülle-Lea Rebane-Saar
ylle.lea@gmail.com
mydoterra.com/yllelea
Rapla / Harjumaa


Maiga Tamm
maiga.tamm@gmail.com
mydoterra.com/maigatamm
Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa


Sigrid Õnnis
info@kundalini.ee
mydoterra.com/ramadasa
Peetri, Jüri, Rae vald


Mai-Liis Kullama
mailiis.kullama@gmail.com
mydoterra.com/mailiiskullama
Tallinn, Harjumaa


Merje Alttoa
merjealttoa79@gmail.com
doterra.myvoffice.com/merjealttoa
Norra