Hinnakiri ja tellimine

Kõikide toodetega tutvumiseks laadi alla tootekataloog.
Vajutades sellele lingile saad tutvuda doTerra toodete hinnakirjaga, millele on Eesti käibemaks (VAT) 20% juba juurde lisatud. DoTerra konto omanikele kehtib kõige soodsam, tumendatud tulbas väljatoodud WHSL- wholesale ehk hulgimüügi hind.

NB! Käibemaksukohustust omavad firmad saavad tellida tooteid ilma käibemaksuta (VAT-ita). Kõik, mis selleks peab tegema, on registreerima oma ettevõte Doterra kasutajaks. Küsimuste ja abi vajamise korral palun kirjuta meile, me saadame vastavad dokumendid, mis tuleb ära täita.

Iga tugiisiku kodulehelt saab tooteid osta ka jaemüügi hinnaga ilma kontot avamata. Selleks vajuta oma valitud tugiisiku kodulehele ja siis “SHOP”.
Tooted saabuvad otse Doterra Euroopa laost. Meie, selle lehe haldajad, ei tegele ei müügi ega saatmisega. Saatmiskulu sõltub tellimise kiirusest ja kullerist, seda saad valida ostukorvis. Leht on ingliskeelne. Kui inglise keel on probleemiks, siis palun võta meiega ühendust.
Hinnale lisandub 20% Eesti käibemaks (VAT).
Kõige soodsam on astuda Doterra klubi liikmeks ja avada endale konto. Hinnavahe on 25% odavam ja liikmetele laienevad imelised boonused ning eelistused. Liikmeks saamine ja olemine on väga lihtne, sellega ei seostu mingeid tahtmatuid kohustusi ega varjatud makse.
Veelkord, selleks et avada isiklik Doterra konto, võta ühendust oma kontaktisikuga kes sulle Doterrat tutvustas või vali omale meelepärane tugiisik meie seast siit

NB! Liitudes paketiga (kit) arvestatakse ka maha esimese aasta liikmemaks 20 euri (pluss k/m). Paketiga liitumine on kõige targem viis Doterra toodete tellimiseks. Liitumispakettidega saad tutvuda siin. Doterra iga järgneva aasta liikmemaks on 15 euri (pluss k/m), millega tuleb automaatselt kaasa kingituseks tasuta piparmündi õli. Tugiisikud oskavad seda kõike seletada ja aidata kui selleks peaks vajadus tekkima (probleemiks inglise keel näiteks). Ära häbene ühendust võtta.

PS. Antud koduleht ei ole ametlik Eesti Doterra esindusleht, vaid sai loodud tänu dōTERRA populaarsuse järsule tõusule Eestis ning eestikeelse tooteinfo vajaduse järele. Selle veebilehe haldajad finantseerivad ise kõik sellega seotud kulud. Tõlkimine on samuti tehtud vabatahtlike poolt. Meie kaudu liitudes aitad kaasa ühisele missioonile ja soovile harida ühiskonda kvaliteetsete tervist edendavate toodete osas ja populariseerida tervislikku eluviisi.