DDR Prime/Novo Prime®

DDR Prime/Novo Prime® Essential Oil Cellular Complex- Rakufunktsioone toetav eeterlike õlide kompleks
30 ml eeterlike õlide segu

Tootekirjeldus:

DoTerra DDR Prime® on tasakaalustatud eeterlike õlide segu toetamaks tervete rakkude biogeneesi, talitlust ja uuenemist.
DDP Prime® sisaldab viiruki, metsiku apelsini, sidrunheina, tüümiani, piparrohu, nelgi ja niaouli eeterlike õlide segusid, mille rakkude tervist ja elujõulisust toetav toime on tõestatud kliiniliste uuringute kaudu.

Kõigi elusorganismide põhistruktuurina on rakkudel kolm peamist funktsiooni – taastootmine, oma kindla rolli täitmine ning enese hävitamine, kui rakk ei suuda korralikult täita kahte esimest ülesannet. Inimese vananedes ohustab tema rakkude normaalset talitlust vilets toitumine, rasvumine, stress ja kahjulikud keskkonnamõjud sh nakkuslikud mikroorganismid ja mürgised kemikaalid. Raku DNA ja teiste struktuuride kahjustumisel võib rakkude taastootmine lõppeda. Rakud kaotavad võime vastavalt oma funktsioonile toimida ning nad ei teosta enam rakkude normaalset ja tervet vahetumist ning uuenemist.

Rakud täidavad organismis oma piiratud eluajal palju unikaalseid ja spetsiifilisi funktsioone.
Normaalset ja loomulikku mehhanismi, mis tagab rakkude optimaalse funktsiooneerimise, nimetatakse apoptoosiks – programmeeritud rakusurmaks, mille käigus vanad rakud iseenesliku hävituse tulemusena kaovad ning need asendatakse uutega. Selle protsessi tulemusena vahetub inimestel igal aastal välja umbes tema kehamassi jagu rakke. Rakkude apoptoosi ja uuenemisprotsessi mittetoimimisega võivad kaasneda terviserikked.
Nooruslikkus ning pika ja vitaalse eluea nautimine saab alguse tervest rakufunktsioonist.

Vabade radikaalidega molekulid ja DNA

Vabade radikaalidega molekulid on ühe või rohkema paardumatu elektroniga molekulid, mis võivad kahjustada rakustruktuuri, sealjuures ka rakulist DNA-d. Iga DNA raku tuumas on salvestatud raku uuenemine, talitlus, paranemine ja apoptoos. Kui DNA on kahjustunud, on ohustatud ka raku funktsioon, mis omakorda võib kiirendada raku vananemisega otseselt seotud varajast taandarengut.

Antioksüdandid on ühe või enama vaba elektroniga molekulid. Antioksüdandid suudavad neutraliseerida vabu radikaale takistades nende hävituslikku tööd rakulise DNA kallal ning raku funktsioone ohustades. Kuigi meie kehad suudavad ka ise osaliselt toota antioksüdante, sõltume me peamiselt siiski antioksüdante sisaldavatest toiduainest, et neutraliseerida rakkudele suunatud stressi, mida vaba radikaalid tekitavad. Antioksüdante rikkalikult sisaldavate toiduainete (puu- ja juurviljad) söömine, stressi juhtimine ja mürgiste vabade radikaalidega igapäevase kokkupuute vähendamine, aitavad toetada raku eluiga ja vitaalsust.

DDR Prime® Essential Oil Cellular Complex on tasakaalustatud CPTG eeterlike õlide segu, mille kliiniliste uuringute tulemused on näidanud võimet kaitsta rakke vabade radikaalide kahjustuste eest, toetades samal ajal tervet rakufunktsiooni. Segu koosneb nelgi, tüümiani ja metsiku apelsini eeterlikest õlidest, varustades organismi tugevate antioksüdantidega, mis aitavad kaitsta rakulist DNA-d vabade radikaalide kahjustuste eest. Õlide segus on samuti viiruki (Boswellia frereana), sidrunheina, piparrohu ja niaouli õlid, mis on katsete tulemusena näidanud rakkude apoptoosi ja uuenemise soodustamist.

DDR Prime on puhaste eeterlike õlide seguna saadaval 30 ml pudelis või geelkapslitena, kus on lisaks doTERRA Nanosomal lipiidide assimilatsioonisüsteem toimeainete paremaks imendumiseks ja seedimiseks.
DDR Prime geelkapslid sisaldavad lisaks toimeainetele extra virgin oliiviõli, GMO vaba tärklist, karrageeni, glütseriini, maltitooli ja puhastatud vett. 

Peamised kasutegurid:

 • Toetab terve raku kiiret kasvu ja pikendab selle eluiga, vähendades oksüdatiivset stressi DNA-le ja teistele olulistele rakustruktuuridele.
 • Toetab raku apoptoosi ja uuenemisprotsessi.

Mis teeb selle toote eriliseks?

 • Tasakaalustatud CPTG õlide segu, mis koosneb viiruki, metsiku apelsini, sidrunheina, tüümiani, piparrohu, nelgi ja niaouli õlidest.
 • Üks 8- tilgane serveerimisannus (480 mg) sisaldab 5,0 ORAC  (Oxygen Radical Absorbance Capacity)
 • Saadaval 30 ml pudelis või geelkapslites, mis sisaldavad doTERRA Nanosomal lipiidide assimilatsioonisüsteemi (Nanosomal Lipid Assimilation System).

Kasutusvõimalused:

 • Soovitav annus täiskasvanutele on kaks geelkapslit päevas koos toiduga. Võib võtta ühe hommikul ja teise õhtul.
 • Lisa 1-2 tilka DDR Prime eeterlike õlide segu apelsinimahlale, teele või joogiveele, et kaitsta oma keha ja rakke oksüdatiivse stressi eest.
 • Kasuta lõõgastavaks massaažiks koos doTerra fraktsioneeritud kookosõliga, määri jalataldadele või reflektoorsetele punktidele.

Tasub teada:

 • Korduv kasutamine võib tekitada naha tundlikkust.
 • Hoia lastele kättesaamatus kohas.
 • Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, põed epilepsiat või oled arsti järelvalve all, pea nõu raviarstiga.
 • Väldi kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB: Soovitatud tooted ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, raviks, ravimiks või haiguste ennetamiseks, ega ka mitte asendamaks meditsiinilist abi. Need vaid abistavad keha taastumisel. Eelnevalt on arukas nõu küsida doTerra konsultandilt.

Viited: Modern Essentials A Contemporary Guide To The Therapeutic Use Of Essential Oils