PB Assist Jr

Probiootikumid lastele
30 pakikest

PB Assist junior on lastele või täiskasvanutele mõeldud pulbriline probiootikum, sobides kasutamiseks eriti hästi neile, kellel on raskusi tablettide neelamisega. See unikaalne segu sisaldab 6-e erinevat tüve probiootikume, milles on üle 5 biljoni elusraku, valitud nende positiivsete kasutegurite järgi lastele. Need probiootikumid on segatud maitsvaks puudritaoliseks seguks, mida saab otse suhu valada. Sellel lihtsal ja maitsval moel saab ühendada probiootikumid igasse oma päeva.

Tootekirjeldus:

Meie seedekulglas on umbes 100 triljonit probiootilist bakterit, seda nimetatakse ka mikroflooraks, mikrobiootaks või mikrobioomiks. Seda on 10 korda rohkem kui üldse rakke terves inimkehas. Enamasti mõeldes sõnale bakter-arvame, et see on midagi ebatervislikku ning meie keha peaks nendest vabanema. Kuid meie seedesüsteem sisaldab ka häid tervislikke baktereid, mis mängivad tähtsat osa meie seedeelundites ja imuunsussüsteemis.
Meie sooltes on nii häid kui halbu baktereid, optimaalne oleks, et head bakterid oleks ülekaalus. Kui seda teha, siis head bakterid saavad vähendada halbade bakterite mõju ning tagada tervisliku keskkonna nii seedetraktis kui immuunsussüsteemis. Et hoida oma mikrofloora tasakaalus ning seda parandada, paljud terviseekperdid soovitavad süüa fermenteeritud toitu nagu jogurt, toores hapukapsas ja keefir, aga ka teised probiootilised tooted on täiendavalt väga kasulikud.

Kasutusvõimalused:

Igapäevaselt neelata alla 1 kotikese sisu, seda võib teha kas otse suhu valades või miksida segu 4 oz vee- või mahlaga. Jook tuleks tarvitada kohe peale kokku segamist. Segamisel ei tohi kunagi kasutada kuuma vett. Samuti võib kotikese sisu lisada ka külmadele toitudele nagu jogurt, smuutid või hommikusöögihelbed.

Omadused:

 • Sisaldab 6 erinavat tüve 5-e biljoni elusrakuga. Valitud nende unikaalsuse poolest, mis tagab rakkude stabiilised omadused toatemperatuuril ning jäädes ellu ka karmides tingimustes, mis valitsevad seedekulglas nagu aluseline ja happeline keskkond, seedeensüümid.
 • Sisaldab prebiootikumi FOS (fruktooligosahhariide), mis tagab organismis tervislikuma floora.
 • Parandab soolemikrofloorat.
 • Toetab seedesüsteemi ja immuunsussüsteemi tervist.
 • Toetab seedetrakti tervist, eriti soolestikku ja käärsoolt.
 • Aitab toetada toitainete optimaalset metabolismi ja imendumist.
 • Probiootikumidega varustamine läbi lapsepõlve tagab soodsama mikrofloora keskkonna organismis ning parandab ka seedimissüsteemi funktsioneerimist, annab tugevama immuunsuse.
 • Probiootikumide tarbimie lapsepõlves tekitab pikemaajalist kasu tervisele ja toetab üldist heaolu.
 • Tervem seedetrakt tagab tervema närvisüsteemi ja ajutöö funktsioneerimise.
 • Parandab kopsude ning hingamissüsteemi tööd.
 • Soodustab sisemist tasakaalu ja toetab neerude, põie ja kuseteede tervist ning naiste reproduktiivset süsteemi.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viide: media.doterra.com/us/en/