Blue Tansy- Maroko kummel

Blue Tansy (Tanacetum annuum)
5 ml eeterlik õli

Blue Tansy (Maroko sinine kummel) on kollaste õitega üheaastane taim, mida leiab Vahemeremaades, selles on kõrge selliste keemiliste elementide nagu kamasuleeni ja sabineeni sisaldus. Leevendades pingetest nii keha kui meelt, on Blue Tansy oluline komponent doTERRA Deep Blue koostises.

Aroomi kirjeldus: puuviljane, kerge, balsami lõhn

Ekstraheerimismeetod: aurdestillatsioon õitest, vartest ja lehtedest

Peamised keemilised komponendid: sabineen, kamasuleen, p-kümeen, α-phellandreen, β-pineen, kamper

Tootekirjeldus:

Blue Tansy (Maroko sinine kummel) on üheaastane kollaseõieline taim, mida leidub Maroko põhjaosas. Blue Tansy sisaldab keemilist ühendit- kamasuleeni, mis annab õlile iseloomuliku sügavsinise värvi ning on tuntud nahka rahustavate omaduste poolest. Samal ajal peamine keemiline ühend- sabineen vähendab nahaplekkide teket. Meelele mõjub Blue Tansy tujutõstvalt, selle magus aromaatne lõhn täidab ruumi. Masserides seda koos kookoseõli või ihupiimaga segatuna pärast väsitavat tööpäeva on täiuslik viis aidata kehal loomulikul moel taastuda.

Omadused:

  • Aitab vähendada nahaplekkide teket
  • Aroom mõjub tujutõstvalt
  • Rahustav mõju nahale kandes

Kasutusvõimalused:

  • Tuju tõstmiseks ning positiivse atmosfääri loomiseks diffuseerida.
  • Lisa tilk umbes 30-60 ml lemmikniisutajale- või puhastajale, et rahustada nahka ja vähendada nahaplekke.
  • Pärast stressirikast päeva lisa ihupiima sisse paar tilka taastavaks massaažiks.

Kasutussoovitused:

Diffuseerimine: 1-2 tilka valikuliselt.
Nahale kandmine: 1-2 tilka määrida soovitud alale. Võimaliku nahaärrituse ja lühiajalise värvumise vältimiseks lahjenda doTERRA fraktsioneeritud kookosõliga.

Tasub teada:

Võib esineda naha tundlikkust. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pea eelnevalt nõu raviarstiga. Vältida tuleb kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/US/en