Hope

doTERRA® Hope Touch 10ml eeterlike õlide segu.

Kogu doTERRA Hope rullikpudeli müügist saadud raha annetatakse fondi doTERRA Healing Hands Foundation™, mis võitleb seksuaalse ärakasutamise vastu.

Koostisosad: Fraktsioneeritud kookosõli, bergamoti vili*, ylan ylangi lill, viiruki õli, vanillikaun (solventekstraktsioon etüülalkoholiga) *FCF bergamot ei ole fotosensitiivne.

Peamised kasutegurid:

  • Tujutõstev, värske ja kirgas lõhn.
  • Oma unikaalse aroomiga kindlustab meeldejääva isikupärase lõhna.

Tootekirjeldus:

doTERRA Hope Touch on selgelt erinev eeterlike õlide segu, kus on kombineeritud bergamot, ylang ylang ja viiruk, magusama aroomi saamiseks on lisatud soojendavat vanillikauna. Tundmaks seda värskendavat lõhna läbi terve päeva, võib õli kanda kaelale, randmetele või pulsikohtadele. Ahvatlev lõhn ei ole ainus asi, mis muudab doTERRA Hope segu unikaalseks. Iga kord Hope segu pealekandes ja sisse hingates tead, et osaled kõrgemas eesmärgis-see on aidata lapsi üle maailma. Iga ostetud doTERRA Hope rullikuga pudelist saadud raha (20 $) annetatakse fondi doTERRA Healing Hands Foundation™ , mis toetab võitlust seksuaalse ärakasutamise vastu.

Kasutussoovitused:

  • Isikupärase lõhna saamiseks kanna kaelale, randmetele või pulsikohtadele.
  • Hoia seda oma käekotis, kasuta tujutõstmiseks päeva vältel.
  • Kanna segu lõhnakotikesele ja hoia pesusahtlis või riidekapis, see annab riietele värske lõhna.

Tasub teada:

Võib esineda naha tundlikkust. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pea eelnevalt nõu raviarstiga. Vältida tuleb kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/US/en/