HD Clear

doTERRA HD Clear® Topical Blend
Paikne segu. 10ml rullikpudel

HD Clear eeterlike õlide segu on valmistatud taimedest, mille võimsad koostisosad aitavad parandada jumet ja vähendada tekkivaid vistrikke.

Peamised kasutegurid:

  • Parandab jumet.
  • Aitab vähendada vistrike teket.
  • Niisutab ning aitab hoida naha puhtana ja säravamana.

Koostisosad: Mustköömne seemne õli, eeterlik õli kampri-kaneelipuu lehtedest, teepuu lehtedest, eukalüpti lehtedest ning geraaniumist.

Aroomi kirjeldus: Puidune, magus, taimne.

Tootekirjeldus:

HD Clear segu on oluline osa HD Clear toodete sarjast. See tõhus toode koosneb mustköömne seemne õlist ning CPTG® puhastest terapeutilistest õlidest, segu kantakse soovitud alale näol või kehal. Tootes sisalduvatel eeterlikel õlidel on teada tuntud kasulikud omadused , mis läbi lipiidide täielikult imenduvad nahka ning seeläbi mõjuvad eriti efektiivselt. HD Clear Topical Blend soodustab puhtamat ja siledamat jumet igas eas inimesele.

Kasutussoovitused:

  • Kasuta naha ebatasasuste korral.
  • Puhastab ja niisutab nahka, et nahk näeks hommikul tervem.
  • Teismelistel kasutada tervema naha soodustamiseks.

Pane õhuke kiht soovitud alale või kasuta täpikeste raviks. Nahaärrituse vältimiseks võib lahjendada doTERRA fraktsionneritud kookosõliga.

Tasub teada:

Võib esineda naha tundlikkust. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pea eelnevalt nõu raviarstiga. Vältida tuleb kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega

Viited: www.doterra.com/US