Douglas Fir- Ebatsuuga

Douglas Fir (Pseudotsuga menziesii)
5 ml

Uus-Meremaa noortest ebatsuuga puudest aurdestilleeritud kõrgekvaliteediline õli aitab sisse hingatuna hoida hingamisteed avatuna, nahale peale kandes on tal puhastavad omadused.

Peamised kasutegurid:

  • Soodustab kergemat hingamist, aitab hoida hingamisteed avatuna.
  • Nahka puhastavad omadused.
  • Aitab kaasa keskendumisele ja positiivsele meeleolule.

Ekstraheerimismeetod: Aurdestillatsioon puu okstest ja lehtedest.

Aroomi kirjeldus: puhas, värske, õrnalt puidune, õhurikas

Peamised keemilised komponendid: β-pinene, α-pinene, δ-3-carene, sabinene

Tootekirjeldus:

Ebatsuuga on okaspuu, mis kasvab looduslikult Põhja -Ameerikas. Seda kõrgeks kasvavat igihaljast okaspuud kasutakse tihti jõulukuuse äris, tema magusa aroomi muudab värkeks kerge sidruni lõhnaga noot. doTERRA ebatsuuga õli pärineb jätkusuutlikelt noortelt puudelt Uus-Meremaalt, kus see liik on väga invasiivne ning ohustab riigi ökosüsteemi. Noorte ebatsuugade kogumisega ja nendest esmaklassiliseks okaspuu õliks tootmisega aitab doTERRA võidelda keskonnamõjudega, mis võivad tekkida kui puude kiire kasv võtab maa üle võimust. Ebatsuuga õlil on unikaalne keemiline koostis, mis on eriti rikas beeta-pineeni poolest, aitades kaasa hingamisteede avatumaks muutmisel. Ebatsuugal on ka nahka puhastavad omadusued, samuti aitab ta kaasa positiivse meeleolu loomisele. Ebatsuugat ja tsitruselisi õlisid omavahel segades tekib tujutõstev ja värskendav õhkkond.

Kasutusvõimalused:

  • Lisa difuuserisse ebatsuuga, metsik apelsin, sidrun või bergamott ning naudi tujutõstvat ja värsket aroomi, mis soodustab ka keskendumist.
  • Lisa 1 tilk näopuhastajasse, seebisegusse või dušikreemi sisse, tagamaks lisapuhastuse efekt ning meeldiv aroom.
  • Kergemaks hingamiseks difuseeri 2-3 tilka ebatsuugat 2-3 tilga eukalüptiga või hõõru segu kätele ning hinga sisse.
  • Sega 1-2 tilga talihaljaga ja kasuta lõõgastavaks massaaziks.
  • Diffuuserisse: omal valikul lisa 3-4 tilka.
  • Nahale kandes: lisa soovitud piirkonnale 1-2 tilka. Võimaliku nahaärrituse vältimiseks lahjendada doTERRA fraktsioneeritud kookoseõliga.

Ettevaatusabinõu: Võimalik naha tundlikkus. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pea eelnevalt nõu raviarstiga. Hoiusta jahedas ning kuivas kohas.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/