IQ Mega®

150 ml

do TERRA IQ Mega suurepäraselt maitsvast ning lihtsasti neelatavast omega-3 toidulisandist on välja võetud kala maitse ning asendatud doTERRA CPTG® puhta metsiku apelsini eeterliku õli maitsega. See sisaldab 1,300 mg kontsentreeritud omega-3 rasvhapet ühe serveeringu kohta, samuti peamisi toiteelemente DHA ja EPA, et toetada tervislikku aju, südame-veresoonkonna, immuunsussüsteemi ning liigeste tööd ja toimimist. IQ Mega on formuleeritud kasutatamaks nii lastele kui täiskasvanutele igapäevaselt koos doTERRA a2z närimistablettidega.

Peamised kasutegurid:

  • Toetab südameveresoonkonna tervist.
  • Toetab liigeste paremat funktsioneerimist.
  • Tagab immuunsussüsteemile tähtsad moduleerivad toiteelemendid.
  • Kaitseb lipiidide oksüdatsiooni eest, toetab ajutööd.
  • Aitab kaasa tervema naha väljanägemisele.
  • Toetab nägemist ning närvisüsteemi.
  • 1,300 mg puhast, kontsentreeritud, mikrofiltreeritud ja täielikult desodoreeritud merelipiide koos 900 mg DHA ning 400 mg EPA-ga päevases serveeringus.
  • Formuleeritud doTERRA metsiku apelsini eeterliku õliga.
  • Formuleeritud kasutamaks koos doTERRA a2z Chewable närimistablettidega, et luua kompleksne täiendus saavutamaks elukestev vitaalsus ja hea tervis.

Tootekirjeldus:

Asendamatud rasvhapped (ARH) on toiteelemendid, mis on vajalikud inimkeha põhifunktsioonide toimimiseks nagu rakkude kasvamine, aju areng, lihaste aktiivsus, immuunsusfunktsioon, liigeste tervis jpt. Kui mõningaid rasvhappeid on võimalik toota kehas, siis asendamatuid rasvhappeid pole meie keha võimeline tootma, need olulised toitained tuleb kätte saada toidust mida tarbime. Kaks põhilist asendamatut rasvhapet on omega-6 ja omega-3 rasvhapped. Kaasaegne teadus soovitab, et optimaalse tervisliku seisundi jaoks peaksid inimesed tarbima 1:1 vahekorras omega-3 ja omega-6 asendamatud rasvhappeid. Kahjuks seoses omega-6 rasvhapete puudumisega taimeõlides ning meie suurenenud praetud ja rasvaste toitude tarbimisega, sisaldab Lääne inimese toitumine omega-6 rasvhappeid nii kõrges vahekorras kui 15:1. Kuna meie toit peab sisaldama omega-6 rasvhappeid kui asendamatuid toitaineid, siis mitteproportsionaalne omega-6 rasvhapete tarbimine ning ka ebatervislike hüdrogeenitud- või transrasvade tarbimine on seotud tõsiste terviseprobleemidega. Uuringud seostavad madalat omega-3 rasvhapete tarbimist ka vaimse tervise probleemide laiema levikuga.
On tohutu kogus teaduslikku informatsiooni, mis toetavad teadmist, et omega-3 tarbimise suurendamisel on kasu tervisele. Uuringud on näidanud, et omega-3 rasvhapete tarbimine omab soodsat mõju südame-veresoonkonna tervisele, aju tööle ning toetab normaalselt immuuntegevust. Suurendatud koguse omega-3 rasvhapete tarbimisel on positiivne mõju liigeste tervisele, liikuvusele ja naha tervisele.

Omega-3 toitainete DHA on oluline, et toetada närvirakkude omavahelist sidet läbi aju, silmade ja närvisüsteemi. Aju kasvu ja jõudlust määrava tegurina, soodustab DHA normaalset mälu, keskendumist, tähelepanu juhtimist, tähelepanelikkust ja head tuju. Pidev DHA tarvitamine on vajalik ka silma võrkkesta ja kollatähni jaoks, et tagada hea silmanägemine. DHA paljud rollid teevad sellest ühe aju kõige olulisema molekuli.

Omega-3 ja omega-6 rasvhapete tasakaalu taastamine on oluline samm hoidmaks oma keha tervena. Seda saab teha vähendades omega-6 rasvhappeid sisaldavate toitude tarbimist ning suurendades omega-3 rasvhapete rikaste toitude tarbimist. Kala on suurepärane allikas omega-3 rasvhapete saamiseks, veel sisaldab omega-3-e rapsiõlis ning mõningates pähklites ja seemnetes. Suurenenud mure tõttu seoses toksiinide ja raskemetallide sisaldusega maailma ookeanides, pole kala söömine omega-3 rasvhapete saamiseks mõnede tarbijate jaoks vastuvõetav. Lahendusena pakub IQ Mega® päevase annuse -1,300 mg puhast, mikrofiltreeritud merelipiide koos 900 mg DHA ja 400 mg EPA omega-3 rasvhapetega, mis on testitud vastamaks lubatud koguse toksiinide ja raskemetallide sisalduse nõuetele.

Kasutusvõimalused:

Üks teelusikatäis päevas. Mitte hoida kuuma ja valguse käes. Peale avamist säilitada külmkapis ja tarbida ära 100 päeva jooksul. Toode võib muuta välisilmet külmkapis seistes. Pudelile tuleb kork kindlalt peale keerata, et õhk ei pääseks ligi.

NB! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Konsulteerida arstiga kui olete rase, imetav ema või kui teil esineb mõni muu tervise probleem. Mitte kasutada kui kaitsetihend on puudu või katki. Ei sisalda gluteeni, piimatooteid, nisu, soja ega pähklisaadusi.
Peale avamist säilitada külmkapis.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/