a2z Chewable ™

a2z närimistabletid 60 tk

doTERRA a2z närimistabletid on välja töötatud koostisosadega, mida on lihtne kasutada nii lastel kui täiskasvanutel kellel on raskusi kapslite neelamisega.
Närimistabletid sisaldavad B- vitamiinide kompleksi, mis on kombineeritud A-, C- ja E- vitamiinide kompleksiga, taimsete ekstraktidega, toetades igapäevaselt kasutades rakuarengut ning funktsioneerimist. doTERRA a2z närimistablette on soovitav kasutada koos doTERRA metsiku apelsini maitselise IQ Mega™ omega-3 õliga, kuna see on mitmekülgne toidulisand, mis toetab immuunsussüsteemi, kognitiivseid funktsioone ning toimib ka antioksüdandina.

Peamised kasutegurid:

  • Sobilik kasutada lastele alates 4 –ndast eluaastast ning täiskasvanutele, kes eelistavad kapsli asemel närimistabletti.
  • Kognitiivne segu: koliin, fosfatiidlüseriin, inositool.
  • Suurepärane arbuusi maitse.
  • Pole lisatud kõrge fruktoosisisaldusega maisisiirupit, kunstlikke värv- ja maitseaineid ega magustajaid.
  • Sisaldab supertoidu segu, mis toetab üleüldist tervist ja heaolu.
  • Tasakaalustatud segu peamiste vitamiinidega, sisaldades antioksüdandina toimivad A-, C- ja E- vitamiine ning rakuenergiat toetavat B- vitamiinide kompleksi.
  • Sisaldab segu biosaadavatest mineraalidest nagu kaltsium, magneesium, tsink, vask ja mangaan.
  • Spetsiaalselt formuleeritud kasutatamaks igapäevaselt koos IQ Mega-ga, mis on mitmekülgne toidulisand saavutamaks elukestvat vitaalsust ja heaolu.

Tootekirjeldus:

Ülekaalus olevad oksüdatiivsed stressorid koosnevad vabadest radikaalidest, mis võivad olla organismile kahjustavad tegurid. Rakud on võimelised end ise kaitsma vabade radikaalide eest, rakendades selleks elektroniderikkaid molekule, mida nimetatakse antioksüdantideks nagu näiteks vitamiinid A, C ja E ning teised ained (ka nt supertoit ja Alpha CRS+ segu). Lisaks eksogeensele antioksüdantide kaitsele vabade radikaalide kahjustuste vastu, a2z –is sisalduv polüfenool toetab endogeenset tootmist ja antioksüdantide taaskasutust keha poolt. doTERRA a2z närimistabletid toetavad ka tervislikku raku funktsioneerimist.
Lisaks antioksüdantidele sisaldavad a2z närimistabletid B- vitamiinide segu, millel on tähtsad metabolismi faktorid raku energiale. Kasvav arv uuringuid näitab, et vaatamata sellele kui palju me ka sööme, siis varasema ajaga võrreldes suudame üha vähem saada toidust kätte peamisi toitaineid ja vitamiine, mis on elutähtsad optimaalse tervise heaks. A2z närimistabletid on formuleeritud tasakaalustatud kõrgekvaliteediline toidulisand peamiste mikroelementidega, mida on ebapiisavalt sinu või sinu lapse toitumises, seda tarvitades toetad vitaalsust ja üleüldist heaolu. A2z närimistabletid on ideaalsed lastele, kuid ka täiskasvanutele, kes eelistavad närimistablette. Närimistablettidel on suurepärane maitse ning nad sobivad hästi neile, kes soovivad suurendada peamiste toitainete ja antioksüdantide tarbimist, et toetada niimoodi raku arengut ja elujõulisust.

Kasutusvõimalused:

Lapsed alates 4-ndast eluaastast: 2 tabletti päevas koos söögiga.
Täiskasvanud võivad võtta kuni 3 närimistabletti päevas.

Ettevaatusabinõu:

Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga või oled arsti järelvalve all, siis pea eelnevalt nõu raviarstiga. Mitte kasutada, kui kaitsekile on vigastatud või puudub üldse. Toode ei sisalda gluteeni, nisu, sojat, muna- ega pähklisaadusi. Alla 4 aastasele lapsele andmiseks konsulteeri oma arstiga.

NB! Võimalik üledoos rauda sisaldava tootega võib põhjustada fataalset mürgistust alla 6 aastastel lastel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Üledoosi kahtluse korral helista kohe arstile.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterra.com/US/