AromaTouch

massažisegu.

Tootekirjeldus:

AromaTouch on doTERRA patenteeritud massaažisegu, mis ühendab endas rahustava toimega õlide unikaalseid omadusi. AromaTouch ühendab endas küpressi, piparmündi, majoraani, basiiliku greibi ja lavendli eeterlikke õlisid täiusliku seguna, mis annab lisaväärtust erinevatele massaažitehnikatele. Sellel populaarsel segul on ülitähtis osa doTERRA AromaTouch massaažitehnikas. AromaTouch on doTERRA patenteeritud meetod eeterlike õlide peale kandmiseks, et luua sügav ja kogu keha hõlmav heaolutunne.

Aroomi kirjeldus: puhas, värske, mündine, puuderjas.

Peamised kasutegurid:

  • Rahustav ja lõõgastav toime.
  • Aitab maandada pingeid.
  • Lisab aroomiteraapilise nüansi lõõgastavale massaažile.

Kasutusvõimalused:

  • Kasuta kaelal ja õlgadel, et luua rahulolutunnet ja vähendada pinget või kasuta massaažiks koos baasõliga.
  • Tee oma kallimale kätemassaaži kasutades AromaTouch käte tehnikat ja AromaTouch eeterlike õlide segusid.
  • Lisa vannisoolale ja naudi kuuma, lõõgastavat vanni.

Kasutamissoovitused:

T: Nahale kantult. Kanna 1-2 tilka soovitud piirkonnale. Lahjenda kookosõliga, et vähendada võimalikku naha tundlikkust.

Tasub teada:

Võimalik on naha tundlikkus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, siis pidada nõu raviarstiga. Vältida kontakti silmade, sisekõrvaga ja tundlike piirkondadega.
Väldi päikest ning UV kiirgust kuni 12 tundi peale toote nahal kasutamist.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterratools.com/documents