Breathe Vapor Stick

dōTERRA Breathe hingamispulk 12.5g

Tootekirjeldus:

dōTERRA Breathe(Air) hingamispulk on võimas kombinatsioon Breathe(Air) patendeeritud õlisegust ja teistest koostisosadest, mis elavdavad meelt ja hoiavad sind värksena kõige mugavamal viisil. Naudi Breathe hingamispulga mugavat kasutamist ja kiiret imendumist. See hingamispulk on unikaalne viis kasutamaks dōTERRA Breathe patendeeritud segu kasutegureid igal ajal, nautimaks tunnet, mis jahutab ja leevendab. Selle hingamispulga naturaalne koostis võimaldab tootel libiseda nahal lihtsalt, jätmata rasvast või kleepuvat tunnet. dōTERRA Breathe segu vägevust on tunda koheselt, jahutav efekt saabub nii peale määrides kui ka aromaatselt. dōTERRA Breathe hingamispulga väike ja mugav pakend teeb selle täiuslikuks reisile kaasa võtmiseks, ainult väikest kogust on vaja, et kohest efekti tunda. Hingamispulk töötab koostoimes teiste dōTERRA Breathe toodetega pakkumaks võimast toetust sulle ja sinu perele.

Peamised kasutegurid:

  • Kanna nahale rinnaku piirkonda ning hinga sügavalt nautimaks jahutavat ja elavdavat tunnet.
  • Kiire ja mugav kasutada.
  • Pakub jahutavat ja leevendavat efekti nii peale määrides kui ka sisse hingates.

Koostisosad:

Isoamyl Laurate, Octyldodecanol, Eucalyptus globulus(Eucalyptus) Leaf Oil, Laurus nobilis (Laurel) Leaf Oil, Mentha piperita (Peppermint) Oil, Menthol, Melaleuca alternifolia (Melaleuca) Leaf Oil, Citrus limon (Lemon) Peel Oil, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Isoamyl Cocoate, Dibutyl Ethylhexanoyl Glutamide, Ravensara aromatica (Ravensara) Leaf Oil, Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Elettaria cardamomum (Cardamom) Seed Oil, Cinnamomum camphora (Ravintsara) Leaf Oil, Tocopherol

Kasutussoovitused:

Kanna rinnaku piirkonda või kurgule vastavalt vajadusele, pakkudes leevendust hingamisteedele.

NB! Võimalik naha tundlikkus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui oled rase või arsti järelvalve all, siis esmalt konsulteeri oma arstiga. Väldi otsest UV kiirgust kuni 12h peale kasutamist.

Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada dōTERRA konsultandiga.

Viited: https://www.doterra.com/