Serenity

Rahustav segu

Kasutusvõimalused:

  • Aroomiteraapia (Aromatic, A)
  • Nahale kantult (Topical, T) (Laste ja tundliku naha puhul lahjendada)

Aroomi kirjeldus: Lavendel, magus majoraan, rooma kummel, ylang ylang, sandlipuu ja vanilje loovad peene aroomi

Tootekirjeldus:

See lõõgastav eeterlike õlide segu sisaldab õlisid, mida kasutatakse stressi ja ärevuse korral rahustamiseks ja emotsioonide tasakaalustamiseks, et aidata kehal säilitada oma loomulikku tervislikku seisundit. Kui keha saab lõõgastuda, toimib ajuvereringe paremini.

Komponendid:

Lavendel
Magus majoraan
Rooma kummel
Ylang ylang
Sandlipuu
Vaniljeekstrakt

Peamised kasutusmeetodid:

T: Kanna nina alla ja seljale, taldadele ja kuklale. Tilguta vannivette. Unetuse korral kanna nabale, talla alla või kuklale.
A: Kasuta parfüümina. Difuseeri (3-4 tilka difuuserisse) või hinga aroomi otse (nt kätelt).

Kasutussoovitused:

Serenity on segu eeterlikest õlidest, mis on tuntud rahustavate omaduste poolest aidates lõõgastuda ja luua heaolutunnet ning selle peen aroom on ideaalne aroomiteraapiliselt kasutamiseks. Talla alla kantuna soodustab Serenity suurepäraselt rahulikku und, vannivette lisatult (2-3 tilka) mõjub rahustavalt ja kirgastavalt.

Tasub teada:

Võimalik on naha tundlikkus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, tuleb pidada nõu raviarstiga. Vältida kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viide: www.doterratools.com/documents”:http://www.doterratools.com/documents/Serenity_Calming_Blend_Product_Information_Page.pdf