TerraShield

Putukaid peletav segu

Kasutusvõimalused:

  • Aroomiteraapia (Aromatic, A) Difuseeri või hinga aroomi sisse otse, näiteks kätelt.
  • Nahale kantult (Topical, T) Kanda otse nahale, lastel ja tundliku naha puhul lahjendada segatuna baasõliga.

Aroomi kirjeldus: magus, tsitruseline, värske

Tootekirjeldus:

TerraShield on spetsiaalselt putukahammustuste ennetamiseks koostatud eeterlike õlide segu, mis ei sisalda sünteetilisi ja toksilisi toimeaineid. See segu on naturaalne ja meeldiva tsitruselõhnaga looduslik tood ning sobib kasutamiseks tervele perele sh väikelastele.

Koostises olevad eeterlikud õlid:

Lääne- India sandlipuu (Amyris), palderjan, seedripuu, lõhnav sidrunhein, sidrunhein, eukalüpt, roos, Hawaii sandlipuu, valge nulg, apelsin

Peamised kasutusalad:

  • Putukate peletamine

Peamised kasutusmeetodid:

T: Kanna väike kogus katmata nahale.
A: Difuseeri õhku, tilguta paar tilka paelale või riideribale ja riputa ventilatsiooni-, akende või muude sissepääsuavade lähedale, mille kaudu putukad sisse pääsevad.

Kasutussoovitused:

  • Sobib ideaalselt kasutamiseks tervele perele.
  • Suu, silmade ja kõrvade ümbrusesse määrimisel ole palun ettevaatlik. Väldi sattumist suhu, sisekõrva, silma.
  • Seespidiselt mitte kasutada.

Tasub teada:

Tsitruseliste komponentide sisalduse tõttu võib haavale või ärritunud nahale sattudes kipitada. Võimalik on naha tundlikkus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, tuleb eelnevalt pidada nõu raviarstiga. Väldi kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega. Väldi päikesevalgust ja UV kiirgust kuni 12 tundi peale õli nahale kandmist.

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

Viited: www.doterratools.com/documents